گوشی 5310 بالاخره درست شد با هزینه کمتری از انچه انتظار داشتیم. من که کامل قطع امید کرده بودم.خیلی حالم را گرفت این گوشی. دقیقا شب عید فردای روزی که خریدیمش خراب شد. با یک دنگ و فنگی نمایندگی قبول کرد بعد از تعطیلات عید و مال خودشان که درستش کند انوقت توی رسیدش نوشته بودند به علت ضربه!! تازه 15 تومان گرانتر خریدیم به خاطر گارانتی بی مصرفش.بعدش هم که بعد یک ماه سر دواندن گفتن که قطعه اش نیست چون اینها تازه امده! حالا یک کشتی راه افتاده داره می اید که قطعه این توشه اواخر بهار می رسد که ماهم عطاش را به لقاش بخشیدیم. بعدش هم امتحان ای التس من نزدیک بود و به عنوان ام پی تری در این مدت کمک زیادی به من کرد. واقعا گارانتی توی مملکت ما چیز مزخرفیه. آقای همسر میگفت که روزی که رفته بوده نمایندگی اش یک بنده خدایی امده بوده که بلوتوث گوشی 480 تومانی اش کار نمی کرده. گفته موقع خرید به فکرش نرسیده که این یک قلم را چک کند. ان وقت نمایندگی مال او را هم خارج از گارانتی دانسته به علت ضربه!! یاد خراب شدن رایتر دوستم افتادم که توی نمایندگی با ناخن جلوی چشم خودش بر چسب روش را که نشان می داد جزو گارانتی خراشیدند. اعتراضش هم اثر نکرد بعد گفتندچون برچسبش سالم نیست جزوگارانتی نیست. ادمی هم که این کار را کرده بود کلا حاشا کرده بود. این وسط توصیه های کارشناسی همکاران کمی تا قسمتی فضول من هم مزید بر علت بود که هر کسی پیشنهادی می داد و با پیگیریهای بیخود از تحدید مغازه دار فروشنده و زنگ زدن به 110 و شکایت و پلمب در دکانش و... که مرتب تکرار می شدروی اعصاب من بودند. اصلا بعضی از ادمها انگار کیف میکنند که ببینند کسی مشکلی پیدا کرده و ان وقت است که فوران هوش و استعداد و راه حل پیدا کردن و عقل کل بودنشان را نشان بدهند. ان وقت خودشان در خم حل ساده ترین مساءل ماندند. بگذریم حالا که درست شد. دست اقای همسر درد نکند.

/ 2 نظر / 15 بازدید
پر

سلام ... چطوری ... اول این رو بگم که اینجا رو که میخونم بهت حسودی میکنم ... چقدر راحت و ساده احساست رو مینویسی ... راستش این روزها دیگه دلم نمی‌خواد از اون چیزهایی که اذیتم میکنند حتی بنویسم ... اونهایی رو هم که دوست دارم همیشه برای داشتننشون خدارو شکر میکنم اما انگار نداشته ها بیشتر به چشم ما میایند برخلاف تو که تو مجلس معارفه بودی ... من تلاش میکردم که عروسی بهترین دوستم بهم نخوره که خورد ... دیگه نمی‌خوام بهش فکر کنم اما نمیشه ... خوشحالم که گوشیت درست شد ... برات درد دل کردم ... ببخش ... اما انگار اینجا از وبلاگ خودم راحتتره راستی ... تنبلی نکن برای سی دی ار ها از لاج انلاین خبر داری؟... شنیدم سریعتره

سماع

آخی نازی. چه بد!! [ناراحت]نظر لطف شماست می خواهی پسورد بدهم اینجا بنویسی؟! بی تعارف می‌گم ها .منم خوشحال می‌شوم. بابا من هم کلی ماجرا داشتم که اینجا بدهاش را ننوشتم. البته خیلی خوشتن داری کردم ها. یک وقت دیدی امدم خونتون دیدمت. [گل] دانیل موافق انلاین نیست. گفته هنوز که کسی ویزاش نیامده که ببینیم تا اخرش چی [سوال]می‌شود!