ماییم و کهنه دلقی کاتش در آن توان زد!

خسته‌ام از بودن با این آدمهای کج و کوله. آنقدر کج و کوله که هیچ احساس نیازی برای برقراری ارتباط با‌انها نمی‌کنم!

اوضاع خانه قدری آرام شده قدری! نه بیشتر به این معنی که انگار معلم بچه فیل بالایی‌ها بدجور گوشش را کشیده که تا قبل از ۱۱ می‌خوابند(معمولا) چند وقتی هم هست که دیگر مثل قبل ۲ صبح از بیرون تشریف نمی‌اورند. اما تا دلتان بخواهد همسایه کناری از حدود ۷ صبح تا ۱۱ شب و در ظهرها بیشتر سر بچه‌هایش جیغهای بنفش می‌کشد و البته بچه‌ها هم این کار را از مادر فهمیده‌شان یاد گرفته‌اند.

جمعه رفتیم کنسرت گروه عارف. ۱۶ نفر بودند. مشکاتیان سنتور می‌زد و چه سنتوری می‌زد! نوربخش می‌خواند و کیوان ساکت هم جزو نوازندگان بود. انتراکت را حذف کردند و با سانسور بخشهایی مثل تک نوازی نی که در شبهای قبل وجود داشته سر و تهش را هم آوردند. 

نمی‌دانم چرا اینجا را باز کردم؟! دیگر حال و حوصله حساب کتاب برای آینده را ندارم. حال و حوصله سرچ کردن برای خارج رفتن!

به قول کتاب عربی چهارم دبیرستان:اف لهذالحیات الموحشه

/ 2 نظر / 4 بازدید
پر

سماع عزيزم من هميشه ميگم ما داريم تلاش ميکنيم براي يک زندگي بهتر...اگر بخواد اينجوري روي تو تاثير بگذاره که خيلي اذيت ميشي اينها را همه بگذار در کنار زندگي...بعد راحت ميشن در مورد همسايه ها باهات موافقم...براي ما ديگه خيلي سخته که بچه همسايه رو هم تحمل کنيم خوشبختانه مال ما بچه ندارن

آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.