87/7/7

دیروز کلی 7 داشت و به قول خیلیها این هفت ها شانس می اورد. برای من البته روز جالبی بود هر چند که شنبه به دلیل حمله ناجوان مردانه یک ویروس نابکار روزه ام در یکی دو ساعت مانده به افطار باطل شد وبعد هم کارم به دکترو امپول و استعلاجی کشید.دیروز صبح که بیدار شدم دیدیم این قدر بد نیستم که بنشینم در خانه به استراحت . از طرفی در دانشگاه هم یک کار واجب داشتم پس رفتم دانشگاه کلی استاد دیدم. اکثرا هم فقط اسم عزیزترین یادشان بود.می دانستند دو قلو بودیم اما یادشان نمی امد اسم ان یکی چی بود. این وسط یکی از اساتید کتاب تازه نوشته اش را به من هدیه کرد با امضا که خیلی بهم چسبید. بعد شش هفت سالاز فارغ التحصیلی انتظار چنین برخوردی را نداشتم. یکی دیگر از اساتید هم که استاد راهنمای ما بود و البته الان کلی پیر شده بود و یک عینک ته استکانی فجیع زده بود کلی باهام درباره اینکه دو تا نوه دوقلو داره و اینها برایم صحبت کرد و بعد هم بحث به رفتن جوانها و... کشید و پسر کوچکش و بد شانس بودنش و... خلاصهاینکه دست اخر شماره تلفن خونه و موبایل و ... اینها را همه را داد! بدون اینکه من ازش بخواهم ها! چیزهای جالبی هم دیدم مثلا یکی از دانشجوها امده بود به استاد ترمودینامیک می گفت تو را خدا به من واحد بدهید من این ترم زیست شناسی عمومی برداشتم!!!من هم با دهان باز که از کی تا حالا دانشگاه صنعتی همچین درسهایی ارائه می کند! یا مثلا توی راهرو داشتم رد می شدم دیدم دو تا از اساتید که اتفاقا من با یکی شان چند تایی برخورد در ترم فارغ التحصیلی ان هم به دلیل کمی واحد و اصرار به فارغ التحصیلی بیشتر نداشتیم.از استادی که باهاش کلاس داشتیم پرسیدم یادتان می اید من کی بودم گفت بله ! اسم عزیزترین را گفت و یک اسم تخیلی جای اسم من ! گفتم استاد ان دومی که گفتید اسم ما دو تا نبود اسمم را گفتم استاد انگار نشنید بعد از استاد دیگر که گفتم باهاش کلاس نداشتم پرسید شما چی دکتر یادت میاید؟! ان هم سر تکان داد که بله! استاد اولی گفت پس بگو اسم ایشان چی بود! این بنده خدا هم اسم اشتباه را تکرار کرد. من باز خندیدم که من این نیستم. دکتر مدرس ما در برخوردی جالب خطاب به همکارش فرمودند دکتر این اسم را از کجا اوردی؟! - حالا خودش گفته بودها!!! به اساتید محترم هم خوش گذشته بود که مثلا یکی شان فکر میکردما 4-5 سالیش درسمان تمام شده!! برق جالبی که در نگاه دانشجوها بود.ای یاد جانی خودمان افتادم.

/ 2 نظر / 11 بازدید
فاطمه

دوست عزیز سلام [چشمک]وبلاگ خوبی داری خوشحال میشوم سری هم به وب من بزنی(خصوصا اگر قصد کسب درامدی مطمئن و قانونی بدون سرمایه از اینترنت را داری[لبخند])

Anahita

سلام دوست عزیز وبلاگتونو دیدم سعی میکنم به یاد داشته باشمش خوشحال میشم به کلبه ی کوچک من هم بیای و توی گروه ما عضو بشی منو با نام جدیدتریو و بهترین یاهو گروپ اینترنتی لینک کن و بعد به من اطلا بده تا شما رو لینک کنم گلم با آروزی موفقیت آناهیتا