امروز

چند دقیقه پیش ای میلی از یک دوست خیلی عزیز و قدیمی گرفتم که وبلاگم را پیدا کرده بود! وست خوبم خیلی خوشحال شدم و به زودی جواب ای میل دل چسبت را می دهم. فقط ببخش که اینجا می‌نویسم.چون تازه امدم و روز سختی داشتم. مفصل است.همین قدر می نویسم که متعجبم از سیستمی که بهترین مدیرش توسری خور ترین ان است. کسی که در طول مکالمه یک ساعت و اندی به وضوح نشان می‌داد که از کسی برای چیزی تشکر نمیکند! و ان وقت ادعایش در مورد پرسنلش گوش فلک را کر می‌کند. من مانده‌ام کسی که حاضر نیست ساده‌ترین کار را که یک تشکر خشک و خالی است انجام بدهد چه طور می‌تواند فداکار باشد یا حامی! این را به دوستی که مشوق من برای صحبت کردن با این مدیر بود گفتم. کمی فکر کرد و تایید کرد که در طول ۴! سال همکاری با این اقای مدیر حتی یک بار هم ازش تشکر نشده!!!!! و جالب تر این که متوجه این موضوع هم نبوده است!!!!!نتیجه هم شد که من حساس ترین فرد بخش هستم!!!!!!!

واقعا مدیری که نه بلد است داد بزند، نه تشویش نه تنبیه! و حق خودش را هم نمی‌تواند بگیرد به چه دردی می‌خورد!!! جز لولوی سر خرمن بودن!!!!

خوشحالم که امروز با او صحبت کردم نه زود تر که فقط بیشتر ناامیدم می کرد. 

/ 18 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی

http://www.immi.gov.au/contacts/forms/gsm/post.htm

Dear student, Admission office is missing some officers at the moment. Maybe this is the reason you did not get an answer yet. In case you have not heard by the Monday next week please let us know again. I’m afraid I cannot speed up your admission.

https://app.studielink.nl/vchfos/welcome.jsp

http://www.wg-gesucht.de/wg-zimmer-in-Berlin-Charlottenburg.1856736.html

http://www.ferienwohnung-zimmer-berlin.de/Unterkuenfte-eng/u_list.php?limit=100&vlnr=463&sortBy=groesse&anrTag=21&anrMonat=11&anrJahr=2009&abrMonat=10&abrJahr=2009&personenzahl=2&zimmer=1&lage=1&sortBy=preis_2&limit=100&lage=1&zimmer=1

http://www.wg-gesucht.de/1-zimmer-wohnungen-in-Berlin-Charlottenburg.1836373.html

berlin-airport.de berlin-life.com visitberlin.de airportservices-berlin.de

http://www.wg-gesucht.de/1-zimmer-wohnungen-in-Berlin-Charlottenburg.1862984.html

http://www.wg-gesucht.de/1-zimmer-wohnungen-in-Berlin-PotsdamerPlatz.1861542.html

http://www.wg-gesucht.de/1-zimmer-wohnungen-in-Berlin-Wilmersdorf.1839923.html