قرار مدار   

پیشنهاد دادم به جای بدهی اش هر ترم تا زمان تصفیه کلاس زبان ثبت نامم کند اون که زیاد اون طرفهامی ره!!! البته اگر از این ترم دوباره شروع کنم . این هم به نفع منه هم به نفع اون . به این میگویند رابطه برنده-برنده!!.
لینک
یکشنبه ۳۱ شهریور ،۱۳۸٧ - خودم!

   خواب خوب   

دیشب یک خواب خوب دیدم. شاید هم چرت و پرت بود ولی من خوشم آمد.الان رفتم درباره اش فال حافظ گرفتم گفت: ای هدهد صبا به سبا میفرستمت بنگر که از کجا به کجا میفرستمت حیف است است طایری چو تو در خاکدان غم زینجا به اشیان وفا می فرستمت فالش از خوابش بهتر بود. حالا بماند که هنوز خودم ماندم چطوری قراره برم آنجا که تو خواب دیدیم. خواب بود دیگه! دیروز یک اتفاق ساده افتاد از انهایی که آدم پیش خودش میگوید برم و دیگه پشت سرم را هم نگاه نکنم. برای یک نفر هدیه خریده بودم که روز تولدش بهش بدهم. اما این ادم حالم را گرفت کاری هم نکرد دقیقا به همین دلیل. چرا که ... اصلا ولش کن. مهم نیست کادو به اون خوشگلی از دستش رفت! به نفع من. فقط حیف که چیزی را خریدم که خودم خیلی دوست داشتم. احساس کردم این ادم لیاقت این هدیه را نداشت.شاید هم دارم تند می روم!
لینک
دوشنبه ٢٥ شهریور ،۱۳۸٧ - خودم!

       

الا ای کسانیکه می خواهید ای التس سنجش بدهید بشتابید که نمره دهندگانش بسیار بهتراز مال استرالیا می شود. یکی از همکاران من که خیلی راحت می گیرد و برای امتحان هم 20 جلسه 1.5 ساعته کلاس رفت و 400000 تومان بیشتر پول کلاس نداد و یک ماه خواند و ان هم با بچه . مهمان داری و ... نمره اش را که فکر می کرد 5 است گرفت.چند شد؟! 7!!! ردینگ شد8!!! اسپیکینگ و لسنینگ 6.5!! رایتینگ 7!!!!! به نظرم نه دایره لغات قوی دارد نه گرامر خاصی بلد است. واقعا که (به خودم گفتم این آخری را)من 8 ماه تمام علاف ای التس بودم از مهر که تعیین سطح اریان پور را دادم تا زمان انتظار کلاسها و... ! درست است که از بعد از آمدن نمره تافل و کم شدنش در اسفند ماه ای التس را جدی گرفتم ولی به این همکارم ناجور حسودیم شد. جوری که به فکر افتادم یک بار دیگر امتحان بدهم تا اعتماد به نفس زبانم بر گردد. راست می گویند که آسان بگیری آسان می گذرد. حالا رفتم تو فکر که یک چندتا کار بی خیالی مثل این همکارم انجام بدهم. مثلا برم کل مبلمان خانه را نو کنم! بی خیال که تا یک سال و اندی دیگر چه می شود!
لینک
شنبه ٢۳ شهریور ،۱۳۸٧ - خودم!

   مرحله اول   

. یک شنبه رفتیم Gga و سه تا امضا زدیم. نفهمیدم که دقیقا چه کاری در این یک هفته انجام شده چون آقای ا که جدیدا مسول پرونده من شده هم چیزی نمی دانست و قول یک هفته بعد را داد. دیروز زنگ زدند که packageمن اماده ارسال است رفتیم و یک نگاه سرسری انداختیم که نتیجه اش خوب بود چون چارت سازمانی یکی از پروژه ها را در متن به پیوست ارجاع داده بودند ولی پیوستی نبود. خلاصه در همین راستا من دیروز چشمم به جمال دلار استرالیا روشن شد که 50 دلاری هایش که من خریدم در سمت چپ یک بخش شیشه ای دارد. خیلی جدید بود. امیدوارم که ظرف یکی دو روز آینده برای اسس ارسال شود. و بتوانیم سریع لاج کنیم حالا یا با وکیل یا بی وکیل.
لینک
سه‌شنبه ۱٩ شهریور ،۱۳۸٧ - خودم!

   مرداب انزلی از دید ما و دوربینمان   

 

 

 

 

  

 

 

 

 

لینک
سه‌شنبه ۱٢ شهریور ،۱۳۸٧ - خودم!

       

-کاری را که پارسال نتیجه نداد و کلی وقت وانرژی گرفت را دوباره انجام دادم. پارسال کلی طول کشید امسال یک روزه تمامش کردم. خیلی امید ندارم ولی تیری است که انداختم شاید به هدف خورد. -امروز بعد از سه روز استعلاجی امدم سر کار و فهمیدم حشره ای به اسم "بند"این بلا را سر چشم من آورده. می گویند چون شب کولر را خاموش کردیم و روی زمین خوابیدیم این جانور کوچولو که اندازه مورچه است و از توری موری هم رد می شود در هوای به نظر ما خنک اما مرطوب شمال امده و از روی چشم من راه رفته. دلیل جوشهای سر سفید و کوچولوی پشت پلکم هم همین است. همکار شمالی من گفت که این حشره از هر جا که راه برود این طور می شود. و اگر ندانی و دست بزنی اینی می شود که الان شده . آب هم نباید زد! چون هر حرکتی که بکنی اوضاع را خرابتر می کند. ظاهرا داروخانه هادر شمال همه محلول مناسب گزیدگی ان را دارند که الکل رقیق شده است. اما ما که نمیدانستیم!!!! راه حلش هم میگویند روی زمین نخوابیدن و روشن گذاشتن کولر است برای اینکه هوا را خشک کند که این موذی نیاید. هر چه هست امیدوارم برای کسی پیش نیاید که اصلا خوش آیند نیست. -دیروز رفتیم gga دعوا. در نهایت هم قرار شد شنبه یک شنبه مدارک را برای امضا اماده کنند. اگر نمی رفتیم حالا حالا معطل بودیم چرا که یاروی مسول پرونده من سر خوش است و بعد از یک هفته که زنگ زدم پی گیری کنم که چرا با من تماس نگرفتند تازه می گوید ای میل نگرفتیم از شما! من که شدیدا اصرار به فسخ قرارداد دارم. 20 روز حداقل زمانی است که بی جهت معطل مان کرده اند. که 15 روزدیگر هم بهش اضافه می شود تا بیایند و چک کنند و... -امیدوارم تصمیم درستی بگیریم. دوستان باز من را فراموش نکنند از دعای خیر.
لینک
سه‌شنبه ۱٢ شهریور ،۱۳۸٧ - خودم!